понеділок, 20 листопада 2000 р.

Кубок «Зорі Полісся» – 1976



Передував кубковим змаганням того року турнір відкриття сезону, що пройшов у Радомишлі на стадіоні «Авангард».
Машинобудівники перемогли футболістів Леніного 7:0, кичкирівці взяли гору над білокриничанами, щоправда в серії післяматчових одинадцятиметрових. Затим з однаковим рахунком 3:0 команда машзаводу переграла футболістів Заболотя, кочерівці – суперників з Кичкирів. У вирішальній грі машинобудівників з командою Кочерова основний час гри переможця не виявив, а в додатковий «Авангард» таки схилив шальки терезів на свою користь.
Розіграш Кубка райгазети 1976-го року стартував 18 квітня. Взяли участь у ньому 11 футбольних команд.
У перших матчах зустрілися футболісти Котівки та Кичкирів, Борщева та Вишевичів, Гуто-Потіївки та Забілоччя, райспоживспілки та Верлока, Межирічки та Чайківки.


Реалії тогочасного футболу: чемпіони району 1976 року футболісти райобєднання «Сільгосптехніка», що прибули на матч у Пилиповичі, на тамтешньому футбольному полі не застали жодної душі. Відтак зафіксували факт свого прибуття на гру на тлі поламаних футбольних воріт.


Фінал: «Авангард» (машзавод, Радомишль) – «Колос» (Кичкирі) 7:1

Володар Кубка визначився традиційно в День Перемоги. Спочатку гра проходила в обопільних атаках, однак поступово перевага машинобудівників ставала дедалі відчутнішою. Перший тайм завершився з рахунком 2:0 на їх користь.
По перерві команда колгоспу ім.Котовського змогла відквитати один мяч, але до кінця гри кичкирівці пропустили у свої ворота ще пять.
Таким чином, кубком «Зорі Полісся» з футболу вдруге поспіль заволоділи спортсмени заводу ім.Жовтневої революції.


У ті роки команда машинобудівного заводу брала участь в обласній футбольній першості. Честь району в її складі відстоювали кращі футболісти з усіх колективів фізкультури району. А от у районних змаганнях машинобудівники зазвичай були представлені переважно працівниками підприємства.



вівторок, 17 жовтня 2000 р.

Кубок «Зорі Полісся» – 1975


Взяти участь у розіграші Кубка райгазети 1975-го року виявили бажання 16 футбольних команд. 27 квітня відбулися матчі 1/8 фіналу
Своєрідним відкриттям турніру став поєдинок у Радомишлі між колективами вишевицького колгоспу ім.Калініна та  меблевого цеху № 16. Досить таки прохолодна й вітряна погода того дня не сприяла гравцям. Проте гра вийшла бойовою, гострою і безкомпромісною. Вже з початку матчу вишевичани дали зрозуміти господарям поля, що налаштовані на перемогу. Запропоновані ними швидкий темп, боротьба за м’яч по всьому полю дали можливість гостям вже у першому таймі тричі вразити ворота меблевиків. Втім до перерви господарі один м’яч відквітали.
Здавалося б, гру було зроблено. Але у другому таймі футболісти меблевого цеху взяли в облогу ворота суперників і таки зуміли двічі домогтися успіху, проте прогавили контратаку вишевичан і пропустили гол, що й став вирішальним у грі. Рахунок матчу 3:4. У вишевицькій команді по два голи провели Ю.Головень та П.Василенко, у радомишлян відзначилися М.Пилькевич, В.Старовойт та О.Статкевич. Чітко судив матч Віктор Самоплавський.


Футболісти «Меблевика» Микола Пилькевич і Василь Старовойт.

Інші матчі принесли такі результати: Борщів – райоб’єднання «Сільгосптехніка» 3:1, Біла Криниця – «Машинобудівник» (завод ім.Жовтневої революції), Верлок – Чайківка 3:2, Котівка – Межирічка 4:1, Заболоть – Потіївка 1:4, Леніне – Кичкирі 5:1, Глухів Перший – Велика Рача 1:6.
2 травня було зіграно чвертьфінальні поєдинки: Потіївка – Котівка 3:1, Вишевичі – Верлок 6:2, «Машинобудівник» - Борщів – 4:1. Футболісти з Леніного на матч до Великої Рачі не прибули.
У півфіналі футболісти великорацького колгоспу «Росія» грали зі спортсменами потіївського радгоспу «Прогрес». В основний час жодній з команд вразити ворота суперника не вдалося. Долю поєдинка вирішив єдиний гол, забитий потіївчани у додатковий час.
Не менш напруженою виявилась і півфінальна гра машинобудівників з вишевичанами. Лише завідяки досвіду та технічній перевазі радомишляни таки взяли гору 3:2.


Фінал: «Машинобудівник» (Радомишль) – «Потіївка» 2:1

Фінальна гра, що була гострою і впертою, проходила з перевагою радомишлян. Проте захист і воротар потіївської команди діяли чітко та злагоджено, а при нагоді гості ще й гостро контратакували. У підсумку мінімальна перевага машинобудівників 2:1.



А тим часом на трибунах….

Між тим того року розігрувався ще й кубковий футбольний турнір, присвячений 30-річчю Перемоги. Його розіграли в Радомишлі шість футбольних колективів.  Тут теж найсильнішими виявилися футболісти машзаводу, що у півфіналі взяли гору над суперниками з Леніного 5:1, а у фіналі не залишили шансів кичкирівцям – 4:0. Успішно того року машинобудівники грали і в обласних футбольних змаганнях.






Заступник редактора райгазети А.Лукашенко вручає дипломи володарів Кубка переможцям.


Володар Кубка «Зорі Полісся» з футболу 1975 року – радомишльський «Машинобудівник».
Перший ряд – О.Король, Б.Борисюк, М.Олексієнко, ?, В.Охріменко, другий ряд – А.Антипов, В.Черніченко, В.Горбачов, В.Гурнович, В.Кульчицький, В.Яницький, Ю.Черніченко, В.Нарожний, тренер команди А.Стасюк.

Фото М.Поповича.


пʼятниця, 22 вересня 2000 р.

Кубок «Зорі Полісся» – 1974


Турнір стартував 21 квітня. У перших зіграних поєдинках футболісти Великої Рачі переграли на своєму полі суперників із Заболотя 1:0. кичкирівці теж з мінімальною перевагою завдали поразки команді Глухова – 3:2.
А у Потіївці, де місцева команда приймала гостей з машинобудівного заводу ім. Жовтневої революції, основний та додатковий час  переможця не виявив, тож він визначився лише в серії післяматчевих пенальті. Їх влучніше виконали господарі поля.
Проте в наступному турі потіївчани програли команді військової частини, дислокованої в Радомишлі.
На шляху до фіналу вибули з боротьби колективи заводу капронових виробів, Кичкирів, Леніного, Котівки, Великої Рачі.


Фінал: «Борщів» - СКА (Радомишль) 2:0

Фінал відбувся 5 травня в неділю, що припала на День преси, який у радянські часи відзначався у цю дату.
У фінальному двобої зійшлися команди борщівського колгоспу «Перемога» та військової частини.
Команди почали гру без розвідки, з активними наступальними діями. І вже на початку матчу обмінялися не реалізованими одинадцятиметровими штрафними ударами: в обох випадках надійно зіграли воротарі.
А у другому таймі перевагою заволоділи борщівці. Вони грали гостріше, активніше, наполегливіше, краще вели колективну гру. І це дало результат. Спочатку відкрив рахунок Володимир Янович, а потім команда Борщева забула й другий гол. Відтак 2:0 на користь борщівців.
Команді переможниці було вручено Кубок, а гравців обох колективів нагороджено дипломами відповідних ступенів. Нагороди вручав завідувач відділу листів райгазети Анатолій Пилипенко.













Фото М.Поповича.


четвер, 10 серпня 2000 р.

Кубок «Зорі Полісся» – 1973


Стартував турнір 15 квітня, і у матчах першого туру зафіксовано було такі результати: Моделів – Гуто-Потіївка 2:1, Котівка – Заболоть 1:5, Кочерів – машинобудівний завод 2:4, Вишевичі – Межирічка 9:0, Пилиповичі - автопідприємство 05041 0:2, Лутівка – Кичкирі 0:5, Леніне – завод капронових виробів 0:2. Поєдинок між командами Чайківки та Потіївки в основний час завершився унічию 2:2. У серії післяматчових пенальті влучнішими виявилися потіївчани, що в підсумку перемогли 6:3. Команда райобєднання «Сільгосптехніка» не прибула на гру в Борщів, мірчанці не виставили свій футбольний колектив на матч із гостями з Малої Рачі, а вепринці – проти Великої Рачі.
У наступному турі суперничали Моделів – Потіївка (0:6), Заболоть – Мала Рача (1:3), машинобудівний завод – Борщів (4:0), автопідприємство – Вишевичі (4:1). У матчі Кичкирі – Біла Криниця, що проходив у Леніному, за рахунку 3:0 на користь кичкирівців на 41-й хвилині білокриничани відмовилися продовжувати гру, і їм було зараховано поразку. У Великій Рачі за 5 хвилин до завершення основного часу матчу господарі вели перед 4:2 у двобої з командою Забілоччя. Гості вчинили бійку на полі, тож гру було припинено. Забілоччан за систематичні порушення дисципліни зняли з розіграшу і позбавили права участі у чемпіонаті району. Подібним чином покарано було колективи «Сільгосптехніки», Мірчі та Веприна.
До півфіналу напряму вийшли потіївчани,  а також команди Малої Рачі, заводу капронових виробів і АТП, які святкували перемоги відповідно над суперниками з машзаводу, Кичкирів та Великої Рачі.
Півфінальні поєдинки проходили 6 травня на міському стадіоні в Радомишлі. У напруженій боротьбі футболісти Потіївки взяли гору над суперниками з Малої Рачі – 4:3, а капроновики з рахунком 4:1 упевнено переграли команду автопідприємства 05041. Слід зазначити, що автомобілісти вперше брали участь у районних змаганнях, і дебют цей виявився доволі успішним.


Фінал: «Капроновик» (Радомишль) – «Потіївка» 3:1

Фінальна гра, що проходила в Радомишлі у День Перемоги, почалась обопільними стрімкими атаками. В одній з них капроновики відкрили рахунок. Забитий ними гол став єдиним у першому таймі, але не сповна відповідав перебігу подій на полі. Бо обидві команди втратили кілька сприятливих нагод для взяття воріт.
Характер двобою не змінився й по перерві. Потіївські гравці, прагнучи відігратися, добре тримали м’яч, проте до завершального удару свої атакувальні спроби не доводили. Натомість контрвипади радомишлян були значно гострішими, їх нападники Микола Галинський і Юрій Дудников увесь час були на вістрі атак, діяли продуктивно й результативно. Двічі відзначився у фінальному поєдинку Галинський, ще один м’яч на рахунку Дудникова. Футболісти Потіївки спромоглися лише на гол престижу, реалізувавши пенальті.
Одним з кращих на полі був капітан «Капроновика» воротар Микола Олексієнко. Впевнено діяв він на лінії воріт, точними, вчасними й ефектними були його виходи на мяч.


Тож вклад цього гравця у перемогу був надзвичайно вагомим.



Капітан капроновиків М.Олексієнко з Кубком «Зорі Полісся», який вручив заступник редактора газети А.Лукашенко.

Гарно судив матч Михайло Гетман. А от підготовку футбольного поля і загалом стадіону до гри було піддано критиці. Організатори матчу не подбали про розмітку поля, на воротах не було сіток. Тож святковий настрій гравців та уболівальників певною мірою було затьмарено. Але впевненою перемогою команда заводу капронових виробів вписала свій футбольний колектив до реєстру володарів Кубка райгазети.
У складі переможців виступали також Віктор Колісник, Микола Гальченко, Віктор Самоплавський, Юрій Білоконь, Павло Горбачов. Опікувався командою Геннадій Савостєєв.


Фото М.Поповича.





понеділок, 3 липня 2000 р.

Кубок «Зорі Полісся» – 1972


Виборювати приз райгазети у 1972 році виявили бажання 10 футбольних колективів.
Проте вже на першому етапі розіграшу вепринський колектив фізкультури не виставив свою команду на матч з футболістами машинобудівного заводу, а спортсмени Гуто-Потіївки не прибули на гру з лутівчанами. А от команда Котівки у безкомпромісному результативному поєдинкові завдала поразки команді Кичкирів 5:4.
Проте у наступному чвертьфінальному протистоянні котівчани поступилися суперникам з Вишевичів. В іншому матчі потужно і агресивно зіграв напад великорацької команди у суперництві з футболістами Білокриницького склозаводу: 5:1 на користь команди колгоспу «Росія».
У першому півфіналі машинобудівники впевнено перемогли вишевичан 5:2. У другому – футболісти Великої Рачі грали в Лутівці з місцевою командою. У цій грі господарі взяли гору. Але, зважаючи на участь у їхньому складі підставних гравців, результат матчу було анульовано, а лутівчанам зарахували технічну поразку.


Фінал: «Авангард» (Радомишль) – «Росія» (Велика Рача) 1:0

Фінальна гра на радомишльському стадіоні «Спартак» вийшла цікавою і напруженою. Поєдинок вели колективи, які ні в чому один одному не поступалися. Тож і не дивно, що упродовж 90 хвилин основного часу рахунок так і не було відкрито. Відтак було призначено два додаткових тайми по 15 хвилин.
На 12 хвилині першого з них великорачани порушили правила у своєму карному майданчику, і суперники отримали право на 11-метровий штрафний удар. Однак нападник машинобудівників Віктор Охріменко шансом не скористався і не зумів його реалізувати. І лише за сім хвилин до завершення додаткового часу той же футболіст, ніби виправляючи свою помилку, красивим ударом головою забив гол у верхній кут воріт гостей.
Під завісу матчу футболісти машинобудівного заводу, продовжуючи наступ, провели ще кілька гострих атак, проте їх ударам бракувало влучності. Тож долю матчу вирішив єдиний гол В.Охріменка (на світлині - стоїть третім зліва), що й став  переможним.



Футбольна команда заводу ім. Жовтневої революції – володар перехідного кубка «Зорі Полісся» у 1971 і 1972 роках.
Фото В.Яцкевича.





середа, 14 червня 2000 р.

Кубок «Зорі Полісся» – 1971


Змагатися за Кубок зголосилося 19 команд, Щоправда чотири з них знялися з розіграшу, полегшивши суперникам, визначених жеребом, турнірну боротьбу.



Фінал: «Авангард» (машзавод, Радомишль) – «Колос» (Забілоччя) 4:0

Гра, що відбулась 16 травня на міському стадіоні «Спартак», проходила з перевагою машинобудівників, і вже на десятій хвилині вони відкрили рахунок, а за кілька хвилин м’яч удруге затріпотів у сітці воріт футболістів Забілоччя. По перерві малюнок гри не змінився, і авангардівці ще двічі вразили ворота суперників.
Серед кращих гравців турніру названо авангардівців Віктора Охріменка та Анатолія Антипова, забілоччан Володимира та Івана Бичківських.




Анатолій Антипов – один з кращих радомишльських футболістів 1970-х років.

пʼятниця, 19 травня 2000 р.

Кубок «Зорі Полісся» – 1970


Заявки на участь у другому розіграші Кубка подали 22 команди, тому жереб визначив учасників попереднього етапу. Проте заявлені на турнір команди Гуто-Потіївки та Мірчі на матчі не прибули й були зняті з розіграшу. Після 1/8 фіналу така ж участь спіткала й фіналістів минулорічного турніру футболістів Радомишльської «Сільгосптехніки». Врешті остаточна сітка турніру набула такого вигляду:
  

Слід зазначити, що участь у турнірах команд місцевих військових частин у відкритих джерелах не афішувалась. Тож військовики грали під «нейтральними» назвами. Приміром, у розіграші кубка 1970 року вони називалися «збірною Радомишля». Потому фігурували також назви «Зірка», «Факел» і т. ін. Саме з таких причин переможці та підсумки деяких турнірів не висвітлювалися і поки що залишаються невстановленими.


Фінал:   «Сільгосптехніка» (Вишевичі) – «Потіївка» 3:2

Фінальна гра проходила 17 травня на стадіоні в Радомишлі, що тоді носив назву «Спартак». У першому таймі ініціативою володіли потіївські футболісти, які забили два голи у ворота суперників. Вишевичани, проте, один гол відквитали. По перерві вишевицька команда додала в грі і на 65-й хвилині зрівняла рахунок. Основний час матчу переможця не виявив. Відтак суддя В.Кузьменко призначив додаткову тридцятихвилинку. І на восьмій хвилині додаткового часу вишевичанин Петро Лисенко провів вирішальний гол, а з ним і зробив свою команду вдруге поспіль володарем Кубка райгазети.


Переможець двох перших розіграшів Кубка – команда Вишевицької «Сільгосптехніки».
Фото В.Яцкевича.




  

середа, 19 квітня 2000 р.

Кубок «Зорі Полісся» – 1969


На старт першого розіграшу Кубка вийшло 20 команд. Перші матчі було зіграно 27 квітня. У них помірялися силами зокрема футболісти Леніного і Межирічки (5:0), Заболотя і Мірчі (7:1), Борщева і Верлока (5:1), Білої Криниці і Веприна (4:1), Потіївки і Чайківки (1:0), Великої Рачі і Вишевичі (2:4), Лутівки і Малої Рачі (2:1) та ін.
Матчі другого етапу принесли такі результати: «Сільгосптехніка» (Радомишль) – Борщів 3:1, Леніне – Забілоччя 1:0, Вишевичі – Веприн 2:0, Лутівка – Заболоть 2:0. Футболісти Моделева вийшли до наступного кола без гри, оскільки їхні суперники – потіївчани на матч не зявилися.
Затим вишевичани взяли гору над лутівчанами 3:1.
У півфіналах радомишляни не залишили шансам команді Моделева 7:1, а футболісти Вишевичів, що представляли тамтешнє відділення «Сільгосптехніки», переграли суперників з Леніного.


Фінал:   «Сільгосптехніка» (Вишевичі) – «Сільгосптехніка» (Радомишль) 1:0

Фінальний матч першого кубкового турніру райгазети відбувся 11 травня в Радомишлі. Суперники були гідними один одного, і гра проходила з перемінним успіхом. Під завісу поєдинку за рахунку 2:2 радомишлянам вдається забити переможний гол.
Але результат матчу його організатори анулювали, зважаючи на те, що в складі радомишлян виступало ряд футболістів з інших колективів. Допустили порушення регламенту й вишевичани. Відтак було призначено повторну гру, яка пройшла 21 травня на нейтральному полі в Межирічці.
У першому таймі радомишляни переважали суперників і створили чимало нагод для взяття воріт. Найсприятливішу з них не використав Володимир Пивоваренко, що з пенальті не влучив у ворота. А по перерві вишевичани вирівняли гру, і під час однієї з атак нападник вишевицької команди Віктор Литвиненко забив гол, що виявився переможним. Отож, з рахунком 1:0 перемогу здобула команда Вишевицької «Сільгосптехніки», яка й стала першим володарем почесного трофею.


Учасники перших розіграшів Кубка «Зорі Полісся» футболісти радомишльської «Сільгосптехніки» - Володимир Пивоваренко (справа) і Валентин Янченко (зліва).



З історії Кубка райгазети «Зоря Полісся» з футболу


Перші свідчення про футбольні поєдинки на радомишльських теренах стосуються 1920-х років. Проте упродовж багатьох десятиліть обмежувалися радомишльські прихильники цієї чи не найпопулярнішої спортивної гри окремими товариськими матчами або випадковими турнірами, щоправда, беручи участь (подеколи і не без успіху) в обласних, а то й навіть республіканських футбольних змаганнях.
Врешті у 1968 році  в районі було офіційно розіграно Кубок Весни, потому стартував чемпіонат району з футболу, вінчав же той перший офіційний сезон розіграш Кубка «Золотої осені». Ці турніри й заклали тривалі та стабільні традиції, що продовжуються донині.
А 19 квітня 1969 року було засновано Кубок районної газети «Зоря Полісся», котрий відтоді навесні щороку розігрують провідні команди Радомишльщини.


Як зазначалося в положенні про новий футбольний турнір, перехідний кубок за олімпійською системою (хто програє – вибуває) розігруватимуть футбольні команди підприємств і колгоспів району. Притому попервах навіть перевірялося, чи справді той чи інший футболіст має стосунок до виробничого колективу, честь якого захищає у футбольних змаганнях. Були й прецеденти, коли команд знімали з розіграшів через «підставки». Це вже пізніше «легіонерство» стало узвичаєною та поширеною практикою.
Певний час у турнірі до того ж діяла вимога, що команди, які не братимуть участі в розіграші весняного кубка райгазети, не будуть допущені до чемпіонату району. Втім і в першостях, і в кубкових змаганнях кількість учасників постійно змінювалась. Відтак зазнавав змін регламент турніру, його терміни тощо. Та незмінними були і залишаються принципи і традиції – сприяти розвиткові футболу на Радомишльщині.



Володарі Кубка «Зорі Полісся»

1969  «Сільгосптехніка» (Вишевичі)
1970  «Сільгосптехніка» (Вишевичі)
1971  «Авангард» (машзавод, Радомишль)
1972  «Авангард» (машзавод, Радомишль)
1973  «Капроновик» (Радомишль)
1974  «Борщів»
1975  «Машинобудівник» (Радомишль)
1976  «Авангард» (машзавод, Радомишль)
1977  «Машинобудівник» (Радомишль)
1978  «Машинобудівник» (Радомишль)
1979   Відомості відсутні
1980                     - * -
1981  «Борщів»
1982  «Авангард» (машзавод, Радомишль)
1983  Відомості відсутні
1984  «Авангард» (машзавод, Радомишль)
1985 «Колос» (Вишевичі)
1986  Переможця не виявлено
1987  «Будівельник» (ПМК-15, Радомишль)
1988  «Райагробуд» (Радомишль)
1989  «Колос» (Борщів)
1990  «Колос» (Борщів)
1991  «Колос» (Борщів)
1992  «Вікторія» (Вишевичі)
1993  «Льонозавод»
1994  «Червона рута» (Радомишль)
1995  «Червона рута» (Радомишль)
1996  «Червона рута» (Радомишль)
1997  «Атлантіс» (Радомишль)
1998 «Меліоратор» (Радомишль)
1999  «Лісовод» (Радомишль)
2000  «Дружба» (Велика Рача)
2001 «Білкабель» (Біла Криниця)
2002 «Селекціонер» (Велика Рача)
2003 «Енергоінвест» (Радомишль)
2004 «Полісся» (Леніне)
2005 «Енергоінвест» (Радомишль)
2006 «Авангард» (Біла Криниця)
2007 «Авангард» (Біла Криниця)
2008 «Прес» (Леніне)
2009  Відомості відсутні
2010  Відомості відсутні
2011 «Агротехнік-Вишевичі»
2012 «Карпатія» (Радомишль)
2013 «Нікіта» (Борщів)
2014 «Нікіта» (Борщів)
2015 «Професійний ліцей» (Радомишль)
2016 «Полісся» (Ставки)
2017 «Полісся» (Ставки)
2018 «Полісся» (Ставки)
2019 «Полісся» (Ставки)
2020 «Полісся» (Ставки) 




Кубкова статистика

Найчастіше кубок вигравали представники Радомишля: 21 раз. А з-поміж радомишльських колективів рекордсменом є команда машинобудівного заводу, що вісім разів ставала володарем Кубка райгазети. Тричі перемагала в турнірі команда акціонерного товариства «Червона рута», двічі – представники будівельної організації, що у різні роки іменувалась ПМК-15, райагробудом (міжколгоспбудом), а також фірми «Енергоінвест».
По одному разу володіли трофеєм футбольні колективи заводу капронових виробів та льонопереробного, держлісгоспу, управління осушувальних систем, підприємницьких структур «Атлантіс» та «Карпатія», професійного ліцею.
Із сільських колективів поза конкуренцією футболісти Борщева та Ставків/Леніного, що мають в активі сім кубкових відзнак. Борщівці п’ять разів при цьому представляли місцевий колгосп, а двічі – грали під назвою спонсора «Нікіта». А у ставчан 6 разів кубок здобувало «Полісся» і одного разу «Прес». Тріумфатори перших двох розіграшів вишевичани потому додали до тих перемог ще дві. Тричі вирушав кубок до Білої Криниці («Авангард» - 2, і «Білкабель»), двічі – до Великої Рачі («Дружба і «Селекціонер»).
П'ять  разів підряд здобували приз  футболісти ставецького «Полісся»   Це їм вдавалося у 2016, 2017, 2018, 2019 і 2020 рр.
У 1975, 1976, 1977 і 1978 роках переможна серія була у машинобудівного заводу (можливо, цей чотирикратний успіх подовжився й далі, та, на жаль, відсутні результати турнірів у 1979 і 1980 рр.). 
У 1989, 1990 і 1991 роках тричі кубок здобував борщівський «Колос», 
Упродовж 1994, 1995 і 1996 років кубком володіли радомишляни, що представляли колектив товариства «Червона рута».
А от невдахами фіналів найчастіше ставали футболісти Потіївки.
















Як юні радомишляни підкорювали дитячі футбольні висоти

     Наприкінці липня 1974 року популярні тогочасні часописи «Спортивна газета», «Молодь України», що висвітлювали тодішні спортивні події...